MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 10425442
nr 1042 5442
Skrivskåp
1800-tal, Betsad björk, längd: 135 cm, djup: 55 cm, höjd: 240 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:44:20
6/6 19:32:16